top of page
DSC_0196.JPG

Hakkımda

Ben Salim Tanrıverdi.

13 yıldan uzun süredir, hizmet verdiğim onlarca firmaya yetişkin eğitimleri tasarladım, eğitimler verdim. İşim hep insanla ilgili oldu. İnsanı tanıma yolculuğumda verdiğim eğitimler onların problemlerini çözmelerine, daha mutlu ve tatmin bir hayat yaşamalarına yardımcı oldu.

Bu işi yaparken insanların yüzündeki mutluluğu gördüğümdeki yaşadığım tatmin, işimi dünya standartlarında yapana kadar öğrenme motivasyonumu da arttırdı.

1984 Adana doğumluyum. Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünden mezun oldum.


İş hayatıma 2008 yılında Eskişehir’de aynı zamanda kurucusu olduğum Artı Referans Eğitim Danışmanlık’ta başladım. Artı Referans Eğitim Danışmanlık’ta küçük ve orta ölçekli işletmelere ve bireylere yönelik eğitimler hazırladım. 2011 yılında, uzaktan ve sınıf içi eğitimler tasarladığım Sürat Kargo Akademi’de çalışmaya başladım. Sürat Kargo’da beyaz ve mavi yaka çalışanlara soft skills eğitimleri verdim. 2013 yılında Yıldız Holding şirketlerinden olan Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda çalışmaya başladım. Bizim Toptan maceramdan sonra sırasıyla; NT Mağazacılık'da Eğitim Uzmanlığı, Fayda Akademi'de Eğitmenlik ve Danışmanlık, Empire Group'da İnsan Kaynakları Müdürlüğü, LC Waikiki Kurumsal Akademi'de Eğitmenlik yaptım.


Yaklaşık 50 bin kişiyle eğitimlerde ve seminerlerde temasım oldu. 


Özellikle, perakende, lojistik, kargo ve üretim gibi Türkiye açısından stratejik öneme sahip sektörlerde eğitmenlik ve danışmanlık yaparak tecrübe kazandım.

Bakış açımı daha da genişletmek için İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Psikoloji Yüksek Lisansı programını tamamladım.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olan LC Waikiki'de yöneticilik görevinde bulundum.

İnsan kaynağının eğitimi ve gelişimi üzerine çalışmalar yapmaya devam etmekteyim.

 Beni sosyal medya hesaplarımdan takip ederek ruhunuza iyi gelecek içeriklere ve pratik çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz. Bir arada olmak dileğiyle... Sevgilerimle,

Hakkımda : Hakkımda
86699302_2909072472477169_1565402673291722752_n.jpg

Eğitim ve seminer konularım

Aşkla hazırladığım, tutkuyla paylaştığım eğitim ve seminerim

Hakkımda : Mesleki Belgeler

Eğitimler

Hikayeleştirme

Liderler için Hikayeleştirme

Eğitmenler için Hikayeleştirme

Eğiticinin Eğitimi
Etkili Geribildirim
Zaman Yönetimi
Stres Yönetimi
Etkili Sunuş Becerileri
İletişim Becerileri
Çatışma Yönetimi
Problem Çözme
Müzakere Becerileri
Yetkinliklere Dayalı Mülakat Becerileri
Eğitim Yönetimi
Eğitim Tasarımı

Seminerler
Herkesin bir Hikayesi Var

bottom of page