Ana içeriğe atla

Profesyonel Sunum Becerileri Eğitimi

Yeni dönemde açık eğitimler için Bumerang Akademi ile işbirliği yapıyoruz.

Kurumsal firmalarda dışarıya kapalı olarak gerçekleşen eğitimleri artık bireysel olarak katılmak isteyenler için 17 Ocak itibariyle eğitimlerimi Bumerang Akademi'de gerçekleştireceğim.

İlk eğitimim "Profesyonel Sunum Becerileri" eğitimi olacak.

Eğitimin ayrıntıları için linki takip edebilirsiniz.

Eğitim detayları

Eğitime katılmak içinİster profesyonel hayatta olun isterseniz  öğrenci… İster satış uzmanı olun, isterseniz bürokraside çalışan bir devlet memuru. Günümüzde artık tüm çalışanlar, fikrini anlatmak ve aktarmak isteyenler, daha doğrusu karşı tarafı ikna etmek isteyen herkesin özellikle edinmiş olması gereken bir beceri: Sunum yapabilme becerisi. Bir alanda iyi ve başarılı işler yapıyor olsanız da artık kendinizi anlatmayı öğrenmeniz gerekmektedir. İşte bu eğitimin amacı,katılımcılara etkin iletişim ve sunuş becerilerini kazandırarak; topluluk veya bireylerin karşısında ikna edici ve mükemmel sunumlarla sonuca ulaşmalarını sağlamaktır.


Eğitime Kimler Katılabilir ?
Bu eğitime, İletişim ve sunum becerilerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.


Eğitim'de Neler Var?

 • Sunuş Becerileriyle İlgili Kavramlar
 • Sunuş Öncesi Hazırlık Yapabilme
 • İletişim Kavramları ve Çatışmaları Engelleme
 • Sunumda Beden Dili ve Etkin Kullanımı
 • Etkili Sunuş Akışı Tasarlayabilme
 • Etkili Sunum Hazırlama Tekniklerini Kullanabilme ve Uygulayabilme
 • Profesyonel Sunuş Becerilerini Uygulayabilme
 • Prezi, Emaze, PowToon ve Haiku Deck gibi güncel sunum programlarını kullanabilme
 • Uygulamalar

Katıldıktan Sonra Neleri Yapabilir Hale Geleceğim ?

 • Topluluk karşısında etkili sunum yapabilme
 • İkna edici profesyonel sunumlar hazırlayabilecek bir donanım kazanma
 • Sunuş akışı tasarlayabilme ve profesyonel sunum yapabilme becerisi kazandırılır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çiçek Açmak için Önce Gömülmek Gerekir

Bittim diye üzülme senin için daha güzel bir başlangıç vardır. Öldüm diye kederlenme sana bahşedilmiş daha büyük bir diriliş vardır.

Eğitimin Usain Bolt’u Olmak İçin Garantili 5 Yol

Malumunuz 2012 Londra Yaz Olimpiyatları görkemli bir kapanışla sona erdi.  İyi çalışan, sabır gösteren, planlı ve programlı olan sporcular, dolayısıyla ülkeler emeklerinin karşılığını aldılar. Tabii bir çok sporcu ve ülke olimpiyatlara damgasını vurmuştur ama bana göre oyunlara asıl damgasını vuran tek  bir sporcu vardı: Usain Bolt. 1986 doğumlu Jamaikalı Sprinter Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan atletizm yarışmalarında erkekler 200 metre finalinde, 19.32 saniyelik derecesiyle, dünya rekoru kıramasa da kariyerinde ikinci kez 200 metre olimpiyat altınına uzandı. Ve bunu tarihte yapan ilk atlet oldu. Usain Bolt Peki Bolt’u başarıya götüren etkenlerin iyi bir eğitim vermekle ne ilgisi olabilir? Bana göre Bolt’a bakarak feyzalabileceğimiz bir çok nokta var. Ben başarının tanımlanmasını pek sevmiyorum. Her ne kadar başlıkta garantili beş yoldan bahsetsem de doğru olana gitmenin birden fazla yolu var. İşte bu yazıda da bana göre bir eğitmeni tıpkı Bolt gibi başarıya götüre

Yüzyüze Eğitimin Sonu mu Geliyor?

Yüzyüze eğitimin sonunun geldiğine, en azından şimdilik, inananlardan değilim. İnsan, insan olduğu sürece temasa ihtiyacı olacaktır. Ama yine de mevcut gelişmeleri görmezden gelemeyiz. Arkadan gelen dijital yerliler mevcut ezberi hepten unutturacak gibi görünüyor.  Bunlara ek olarak dünyada ve Türkiye’de hızla artan mobil teknoloji alt yapısı, mobil çalışan sayısını da arttırmaya başladı. Çalışanlar artık iş yerlerine gitmeden; kafelerde, evde, parkta, bahçede ve belki de yolculuk esnasında çalışabilmekteler. Ayrıca iş yerleri de maliyetlerini düşürmek için çalışanlarını dışarıya yönlendirmeye başladı. Bir araştırmaya göre 2015’te 1.3 milyar kişinin mobil çalışan olması bekleniyor. Yani insanlar artık tek bir fiziki mekanda bulunmak zorunda kalmayacaklar. Tüm bu gelişmeler ister istemez yüzyüze eğitimin geleceğini bizlere sorgulatıyor. Her ne kadar etkinliği diğer öğrenme metodlarına göre daha güçlü olsa da dünyadaki teknolojik gelişmeler ve artan maliyetler