İnsan Kaynaklarında "Akılcı Sadelik"

İnsan Kaynakları ve birçok alanla ilgili zirveler mevsiminden geçtiğimiz bugünlerde MCT'nin 21. kez düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi yaklaşıyor.

İnsan kaynaklarıyla ilgili profesyonellerin önem verdiği zirvelerden birisi İKZ. Zira her yıl alanında önemli isimleri ağırlıyor ve İK'ya dair trendler, uygulamalar ve yeni gelişmeler paylaşılıyor.

1995’ten bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, 17 – 18 Şubat 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Akılcı Sadelik” teması ile 21’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışılacağı zirvenin ana oturum konuşmacıları arasında İK ve yatırım dünyasının duayenlerinden olan Hamilton Bradshaw CEO’su James Caan da yer alıyor.

Bu yıl zirvenin teması "Akılcı Sadelik"
İnsan Kaynakları ile ilgileniyorsanız zirveye katılmanızı öneririmDetaylı bilgi için

İnsan Kaynakları Zirvesi’ne kayıt yaptırmak ve zirveyle ilgili detaylı bilgi almak için www.insankaynaklarizirvesi.com internet sitesini ziyaret edebilir, ikzirvesi@mct.com.tr adresine mail atabilir yada 0212 310 17 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumlar