Yepyeni Bir Blog: istestrateji.com

Merhaba,


2012 yılının Temmuz ayında salimtanriverdi.blogspot.com.tr isimli bloğumda öğrendiklerimi paylaşmak adına yazıları kaleme almaya başlamıştım. Bloğumdaki ilk yazıda Blog âlemine girme sebebimi şu cümlelerle açıklamıştım.


Kariyerinin henüz başındaki birisi olarak, beni mesleki açıdan en çok tatmin edecek olanın çalıştığım alanı öğrenmek ve bunu da durmadan yapabiliyor olmak olacak. Evde oturarak ya da iş yerinde bizlere verilen görevlerle bunu yapmak da çok mümkün değil bana göre. İnsanın bir şeyler yazmaya çabalaması gerçekten de çok zorlayıcı, en azından şimdilik benim için böyle. Yazabilmek için okumak, gezmek görmek, konuşmak, takip etmek ve tüm bunları hiç durmadan yapıyor olabilmek gerekiyor. Madem, sırf yazabilmek için bunları yapmam gerekecekse ben bu işte varım diyorum.
İşte bu blog öğrenme serüvenime bir katkı, öğrendiklerimi de paylaşmamı sağlayacak bir araç olacak.
Bu âlemde bir ben eksiktim diyor, bu bloğun sizler ve benim için güzel bir öğrenme ve paylaşma serüveni olmasını diliyorum.”


Geri dönüp bir değerlendirme yaptığımda, yazmanın bana çok büyük katkılarının olduğunu gördüm. Bu yalnızca kariyerimle ilgili değil, tıpkı benim gibi olan; okumayı, öğrenmeyi ve paylaşmayı seven birbirinden güzel insanları tanımama da vesile olmasıyla ilgiliydi.

istestrateji.com da işte böyle güzel insanların bir araya geldiği muhteşem bir yer. Buradaki profesyoneller okumayı, yeni şeyler öğrenmeyi, araştırmayı, gezmeyi, yazmayı ve en güzelini; paylaşmayı seviyorlar.

Blogdaki profesyonellerin işlerini ne denli ciddiye aldıklarını görünce, çok da uzak olmayan bir gelecekte istestrateji.com’un bir referans site haline geleceğini görebiliyorum. Bunu sadece sitenin ne kadar titiz şekilde hazırlandığından bile anlamak mümkün.

Tabi istestrateji.com yalnızca profesyonellerin yazılarının olduğu bir mecra değil, aynı zamanda uzmanlık videolarının, haberlerin, röportajların, sunumların, infografiklerin ve hatta eğitim haberlerinin de olduğu tam bir iş portalı, referans site konumunda olacak.

istestrateji.com’un yazarlarından birisi olarak, Eğitim İletişimi, Öğretim Tasarımı, Eğiticilik Becerileri, Sunum Becerileri gibi daha çok Yetişkin Eğitimini ilgilendiren konularda yazacak ve konuşacağım.

Yepyeni paylaşımlara ve harika bir öğrenme serüvenine vesile olacak istestrateji.com’da yeni yazılarda görüşmek dileğiyle.

Şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar