27 Kasım'da Ne Olacak?İlki geçen yıl düzenlenen Türkiye Eğitim ve Gelişim Zirvesi bu yıl içeriğini daha da zenginleştirerek geliyor. 27 Kasım’da düzenlenecek zirve  İstanbul Kongre Merkezi’nde olacak. Bu yıl İham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla gerçekleşecek olan 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi için katılımcı kayıtları alınmaya başlandı. Kayıt için

Çok önemli ve özel isimlerin yer alacağı zirvede kimler yok ki..

Geleceği şekillendirme, kurumsal gelişim ve öğrenme konusunda önemli bir kurum olan Avrupa Kurumsal Öğrenme Forumu (ECLF)’in kurucusu Roland Deiser “Ağ Tabanlı Dünyada Rekabet İçin Liderlik Zorlukları” sunumuyla, kurumsal liderlere sosyal medyanın gelişimi ile birlikte gelen fırsatlar ve riskler ile başa çıkma konusunda ipuçları sunacak.  Ayrıca Wrightway  Consulting’den Warren Wrigt, Huawei Üniversitesi-Çin, UniCredit Grubu’ndan Unimanagement COO’su Sertaç Yeltekin zirvenin önemli konukları arasında yer alacak.


Diğer konuşmacılar için tıklayın.Türkiye kurumsal eğitim adına çokça önemli bir yeri olacak bu zirvede bulunmanızı tavsiye ediyorum.
Daha detaylı bilgi için TEGEP’in sitesini inceleyebilirsiniz.

Zirvede görüşmek üzere…

Yorumlar